Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Prostorově výrazná zpěvačka, kterou si pravděpodobně nepamatujete, ukázala prso! Pomůže Leoně Šenkové bradavka ke slávě?

Leona si užívá dovolenou.
Zdroj: facebook.com
Leona si užívá dovolenou ve velkém stylu.

Bývalá účastnice pěvecké soutěže SuperStar Leona Šenková (20) si umí horké letní dny pořádně vychutnat. Se svým přítelem dováděla na dovolené v bazéně natolik, že její plavky nedokázaly udržet obří hrudník zpěvačky a odhalily víc, než možná sama zpěvačka chtěla.

„Spolu…Miluji Tě …Ale to vy jistě víte …My si dnes ještě ugrilujeme a zítra nám už bohužel končí naše expedice Záhoříčko…Bylo krásně!!! mějte se fanfárově …a lajkujte a komentujte naše zážitky,“ napsala Šenková k fotografii, kterou se pochlubila i na svém facebookovém profilu.

Šenková patří mezi zpěvačky se silným hlasovým fondem a ještě silnějším tělním rozprostřením. Samozřejmě, že by chtěla být hubená jako její kolegyně, aby došla karierně dál, než do sokolovny v Postoloprtech, ale jídlo je fajn a přítel ji stále ještě obejme bez cizí asistence, takže stačí dělat reklamu na Obezin a tvářit se, že hubnutí je jen pro modelky.

Související články

Další články