Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Prostitutka z Austrálie si za každou cenu chce vzít muže z Česka? Proč?

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Jmenuje se Roxanne, je jí 32 let a živí se jako prostitutka. Má na to dokonce i živnost a odvádí poctivě daně! Svou práci má vesměs ráda a výdělky okolo tisíce dolarů denně jí rovněž vyhovují. Jediné, co rodačce z Central Coast chybí, je láska. Svého vyvoleného se rozhodla hledat mezi českými muži.

"Jako sexuální pracovnice jsem si začala přivydělávat v době studií. Nejsem z bohaté rodiny, a pokud jsem chtěla jít na univerzitu, musela jsem být schopná sama všechny výdaje poplatit. Prací na baru a po kavárnách se mi to úplně nedařilo. Proto jsem si řekla, že vyzkouším práci v erotickém průmyslu," popisuje své začátky vystudovaná diplomovaná sestra Roxanne.

Zároveň přiznává, že se první směny v nevěstinci bála "Společnost si stále myslí, že tato profese je jaksi špinavá a nedůstojná. I já sama jsem měla takové obavy. Ovšem jen do doby, než jsem potkala svého prvního klienta," říká. A zároveň dodává, že toto povolání předčilo její očekávání.

A v Austrálii, kde žije, je nejstarší řemeslo naprosto legální Pracovnice se ovšem musí registrovat na úřadu práce a podstupovat pravidelné lékařské prohlídky. "Také každému klientovi provádíme zběžnou lékařskou prohlídku, než jej obsloužíme. Zjistíme, zda nemá infekci, opar nebo výtok penisu. Každá profesionální pracovnice ví, jak tyto věci poznat," vysvětluje zkušená Roxanne.

Na druhou stranu slečna připouští i skutečnost, že ne všichni klienti sex opravdu chtějí. Někteří si prý přijdou jen popovídat, pořešit s ní své osobní problémy anebo si zkrátka jen dát drink, případně společnou večeři. "S některými klienty se vídám pravidelně již několik let a dobře se známe. Mnohdy se mi svěří více než komukoli jinému," říká Roxanne. A dodává, že mnohdy dostává i dárečky, květiny či třeba čokoládu. Její kolegyně z práce prý už několik let chodí s Čechem a vše jim klape. Tak právě proto se Roxanne rozhodla přihlásit do pořadu Najdi lásku, který se vysílá od 14. února.

Vcelku jí nic neschází. Tedy kromě jedné věci – opravdové lásky. A tak se internetová televize playtvak.cz rozhodla, že téhle dámě pomůže najít jejího vysněného muže právě v Česku, protože Roxanna jen těžko hledá partnera, který by byl ochotný její profesi akceptovat. Co myslíte? Najde někoho?

Související články

Další články