Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Prostitutka Věra z Výměny manželek zvládla nemožné! Za 4 měsíce shodila 40 kg

+ Dalších 13 fotografií
Před pár měsíci televize Nova odvysílala hodně kontroverzní díl Výměny manželek. Diváky zaujala účastnice kontroverzního dílu paní Věra. Zejména z důvodu, že si na živobytí vydělává prostitucí. A ani poté, co se na Věřino řemeslo přišlo, se svých služeb za peníze nevzdala. Na portálu pro milovníky čuňačinek je stále aktivní, nabídky sexuchtivých mužů neodmítá a podle jejích posledních parametrů zhubla. Za 4 měsíce parádních 40 kilogramů!

Že sexem se hubne, se popsaly už stohy papíru. A důkazem toho by mohla být i samice Věrka, která ještě v minulém roce netajila, že váží 130 kilogramů a je pořádný kus ženské, která svým zákazníkům splní každou tužbu.

Na portálu, kde se seznamují lidé a nabízejí se i k placenému sexu, dnes už uvádí jiné proporce. Její váha je 90 kilogramů a řekněme si upřímně, že za 4 měsíce to je obdivuhodný výkon. Věra zřejmě má tolik sexu, že se jí faldíky začaly ztrácet jako mávnutím kouzelného proutku.

Věra před časem eXtra.cz vysvětlila důvod, proč si za sex nechá platit. „Dělám to kvůli dětem,“ prozradila. Její profil je doplněn o její intimní fotografie a mnoho nadržených pánů se v komentářích pod snímky nemůže jejích hříšně kyprých tvarů nabažit. Věra to má zkrátka ráda. Věří, že dělá dobrou věc. A uspokojí každého, kdo zaplatí. Klidně v autě, v přírodě, zkrátka kdekoliv to jde… Věra rozdává mužům radost, plní jim jejich sexuální sny, které jiné ženy nedokáží naplnit, a ještě k tomu si vydělá nějakou tu kačku. Navíc teď znatelně (podle jejích parametrů na portálu) zhubla. A to se zkrátka vyplatí…

Související články

Další články