O reality show s názvem Dating Naked jsme už u nás jednou psali. Na opuštěném ostrově se ocitne několik mužů a několik žen, po celou dobu jsou (překvapení!) nazí a úkolem je najít si dokonalého partnera.

Oblečení budou až ve finále, kdy jdou poprvé na oficiální rande. Prý se mají lidé oprostit od běžných sociálních stigmat a předsudků a poznávat se v plné nahotě.

Když se tedy do takového pořadu přihlásíte, tak nějak se očekává, že budete nazí natáčení. A jedna účastnice si teď stěžuje, že všichni mohli vidět na televizní obrazovce její vaginu.

Jessie Nizewitz žaluje televizní stanici VH1 o 10 milionů dolarů za to, že ukázali, co nemělo být vidět. Účastníkům bylo totiž tvrzeno, že všechny pohlavní orgány budou v televizi cenzurované, ale jedna její vagina jim očividně utekla a Jessie Nizewitz si stěžuje, že ji mohla vidět celá její rodina. Spolu se všemi ostatními.

Což se tak nějak mohlo očekávat, když jdete do pořadu, kde máte být celou dobu nazí, ale to bude muset posoudit až soud. „Viděla to i moje babička!“ stěžuje si Jessie pro média. „Ani moji rodiče z toho nemají vůbec radost.“

Možná by stačilo nepřihlašovat se do takových pořadů jenom proto, aby mohla být v televizi?