Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Proměna Bridget Jones ve stvůru: Plastický chirurg prozradil, kde všude je Renée Zellweger přešitá!

Renée Zellweger je úplně někdo jiný.
Zdroj: reprofoto youtube.com
+ Další 2 fotografie

Celý svět teď řeší plastiky Renée Zellweger (45), která se objevila v pondělí večer na party k 21. výročí Elle s podtitulem Ženy v Hollywoodu v Los Angeles s úplně novým obličejem.

Částečné transformace jsme si všimli už před pár měsíci, ovšem tentokrát při pohledu na podivnou ženštinu představující se jménem herečky užasli snad všichni, kdo fotografie ze slavnostního večera zahlédli.

Podle plastického chirurga z Beverly Hills, doktora Stuarta Lindera má zásahy v každé třetině svého obličeje. „Paní Zellweger musela projít mnoha zákroky ve tváři. Nejdramatičtější změnou jsou rozhodně oči a k velké změně došlo i v oblasti brady,“ uvedl Linder pro ET online.

Do jejího obličeje už očividně muselo být vpraveno tolik botoxu, že takovou dávku v sobě nemá ani Simona Krainová (41). Na čele nemá skoro žádné vrásky, ale zvláštní je, že mimiku zatím jakžtakž ovládá. Za tak výraznou změnou ale musí stát mnohem víc invazivních procedur. „Z horních víček byla odstraněna kůže, což je poznat i ve srovnání se staršími fotografiemi. Renée poklesla pozice obočí, což dokazuje, že u ní proběhla operace víček, mohla projít i faceliftem a neckliftem,“ dodal chirurg.

Každopádně sama herečka na svou proměnu reaguje s úsměvem, říká, že se cítí šťastně, ale jaksi jí to nikdo nemůže uvěřit.

Související články

Další články