Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Prodejná Jennifer Lopez zpívá za obrovské peníze tyranům po celém světě. Čtěte, jaký balík za vystoupení dostala

Jennifer Lopez umí snadno vydělat peníze. A je jedno, odkud jsou.

Zpěvačce Jennifer Lopez (43) zřejmě peníze z nekalých praktik a obchodů nesmrdí. Nedávno schytala od médií pořádnou kritiku za to, že se zúčastnila narozeninové oslavy turkmenského diktátora Gurbanguliho Berdimuhammedova, kterému zpívala Happy Birthday. Sama zpěvačka se po tom, co se na ni spustila vlna nenávisti, nechala slyšet, že kdyby věděla o diktátorových praktikách a o tom, že se v jeho zemi porušují lidská práva, nikdy by se akce nezúčastnila.

Tomu lze ale věřit jen stěží, protože kolem zpěvačky se pohybuje profesionální tým, který si sakramentsky zjišťuje, s kým JLO bude spolupracovat. Takže báchorkám o nevědomosti, které si její tiskové oddělení narychlo vymyslelo, jen tak nikdo neuvěří. Ostatně honorář v hodnotě 1,5 milionu dolarů a kompletní servis, který zaplatila čínská plynárenská společnost, hovoří jasně.

Organizace pro lidská práva navíc přišla s informací, že se Lopez zaprodala ještě minimálně dalším třem vůdcům a podnikatelům se špatnou pověstí. „Lopez byla několikrát viděna s těmi nejhoršími kriminálníky na světě a s jejich známými,“ prohlásil prezident organizace Thor Halvorssen.

Mimo jiné měla koncertovat pro ruského byrokrata Alexandra Yolkina. Zpěvačka měla za vystoupení dostat dva miliony dolarů, ale to se nikdy neuskutečnilo, protože den před plánovaným koncertem byl Yolkin zatčen.

Mohlo by vás zajímat

Další články