Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Prodavačka z Pandory ponížila muže při nákupu pro svou lásku: Tohle jako snubní prsten? Jak UBOHÉ!

Prodavačka z Pandory ponížila muže při nákupu pro svou lásku: Tohle jako snubní prsten? Jak UBOHÉ!
Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
Chtěli si užít romantickou chvilku a stvrdit svoji lásku. Čekalo je ale ponížení a výsměch. Takovou má zamilovaný páreček zkušenost z populárního obchodu se šperky.

Quinn a Ariel z Ameriky si konečně jeli vybrat snubák. Ani jeden z nich není žádný milionář, ale Quinn trval na tom, že své milé koupí aspoň hezký snubní prstýnek. Jenomže je čekalo pěkné vystřízlivění. Šli do obchodu Pandora, který je v posledních letech velmi populární. Jenomže místo milého přijetí a vlídné obsluhy je čekala pěkně hubatá a drzá prodavačka.

Snoubenec opravdu neměl moc prostředků, i když podle slov Ariel "pořád jenom šetřil a šetřil". Nakonec vybral své milé jednoduchý, ale krásný prstýnek v přepočtu zhruba za 3 500 korun.

Prodavačka se v tu chvíli otočila ke své kolegyni a prohlásila: "Věřila bys, že někteří muži vyberou tohle jako snubní prsten? Jak ubohé!"

Pár zůstal naprosto v šoku a Ariel jenom smutně sledovala, jak to jejího (dnes už) manžela ponížilo. Neustále se jí pak ptal, jestli jí to není málo a jestli je tenhle prstýnek v pořádku.

Nakonec se přes to přenesla, sbalili prsten a z obchodu odešli. "Moje staré já by tu mrchu roztrhalo na kousky. Teď jsem se ale chtěla zachovat dospěle a řekla, že naše láska je to nejdůležitější," řekla Ariel deníku Mirror.

Mluvčí řetězce se následně ve svém oficiálním vyjádření několikrát omluvil za chování jedné ze zaměstnankyň

Mezitím měli Quinn a Ariel naprosto jednoduchý obřad v parku bez drahých ceremonií nebo luxusních šatů. Na zahořklou prodavačku snad brzy zapomenou a budou si užívat sami sebe.

Outsider a Insider: Kabát z ostudy v šatníku Miss World Kuchařové a pomsta Tiffany RichBitch

Související články

Další články

Nejnovější kauzy