Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Procházková z Ulice má zajímavé choutky: Místo Facebooku hecuje nápadníky k dotykům vedle bordelu ve Smečkách! Co ještě o „Miládce“ nevíte?

Kdyby byl starosta Nykl z Ulice opravdový a chtěl svou lásku skolit, musel
by místo švitoření po esemeskách zvednout zadek a vyrazit ji obejmout do
ulice Ve Smečkách.
Zdroj: TV Nova

Marika Procházková (40) alias Miládka ze seriálu Ulice je velmi zajímavá nejen dobrým ztvárněním metrnice, která uhání Lumíra, ale i zajímavými obsesemi v osobním životě.

Procházková totiž patří mezi úzký okruh celebrit, které nejsou tak známé o vlastní vůli a díky svéráznému přístupu k médiím a nejen k nim. Herečka se dost nerada fotí při práci i v soukromí a trpí krajní nedůvěřivostí, na což si muselo zvyknout nejen PR oddělení TV Nova, ale především fanoušci, kteří ji na sociálních sítích hledají marně a jen toho nechají, tak zjistí, že jí nenapíšou ani mail nebo SMS.

Telefonní číslo Procházkové vlastní dohromady snad deset lidí a mailovou adresu nemá vůbec! „Nevyužívám žádnou podobu elektronického kontaktu…,“ sděluje fanouškům na svém webu s tím, že tím pádem není schopná reagovat na žádné podněty touto cestou. Ale nabízí zajímavé řešení, které vás sice bude stát vstupné, ale zase máte jistotu dotyku, a to vzhledem k divadelnímu klubu, kam vás zve, prakticky vedle slavného bordelu v ulici Ve Smečkách: „Moc ráda se s Vámi potkám po představení, ať v Činoherním klubu Praha, nebo v jiném divadle, kde budu momentálně účinkovat. Budu moc ráda, když přijdete a pozdravím se s Vámi a obejmu Vás,“ sděluje sympaticky na svých stránkách „Miládka“, která bude v civilu zřejmě stejně zásadová jako seriálová postava, kterou hraje.

A kluci, pozor, obejmout Mariku do Činoheráku se vyplatí jít, podle dostupných informací se totiž vedle ní momentálně žádný oficiální nabíječ nepohybuje!

Související články

Další články