Muzikant Tomáš Klus (30) momentálně žije s manželkou Tamarou, dcerou Josefínou a synem Alfrédem v pražském bytě v Nuslích. To se ovšem brzy změní od základů. „Chystáme se pořídit a rekonstruovat dům," nastínil Tomáš nejen v pořadu Sama doma, ale i na svých sociálních sítích.

Klus také prozradil, že jeho skoro roční pauza celou rodinku Klusových naučila šetřit s penězi. To se jim při plánování nového bydlení určitě bude hodit. V minulosti prý s manželkou Tamarou peníze moc nešeřili a nijak je neřešili. Řídili se prý latinským heslem „carpe diem“ neboli užívej dne.

Možná je to i jeden z důvodů, proč lze Tomáše s rodinkou potkat i v hromadné dopravě. Milujete svého idola? Jezděte pravidelně tramvají v pražských Nuslích a možná vás potká štěstí.

Je tu také ale další teorie, proč se ježděním tramvají Tomáš chlubí. Už brzy s kapelou vyrazí na dlouho očekávané turné – RecyKlus tour. Kde poukazuje i mimo hudbu na to, jak důležité pro naši planetu je recyklovat odpad. Po letošním vítězném projevu na Oscarech lze určitě očekávat návštěvu minimálně Leonarda DiCapria.