Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Proč Tomáš Klus s rodinou začal jezdit tramvají? Protože chystá životní změnu

Rodinka Klusových na výletě.
+ Dalších 9 fotografií
Tomáš Klus (30) plánuje nové turné, stěhování s rodinkou a my víme, kde ho můžete v běžném životě potkat! Milujete ho anebo sníte o jeho podpisu? Všechno potřebné se teď dozvíte.

Muzikant Tomáš Klus (30) momentálně žije s manželkou Tamarou, dcerou Josefínou a synem Alfrédem v pražském bytě v Nuslích. To se ovšem brzy změní od základů. „Chystáme se pořídit a rekonstruovat dům," nastínil Tomáš nejen v pořadu Sama doma, ale i na svých sociálních sítích.

Klus také prozradil, že jeho skoro roční pauza celou rodinku Klusových naučila šetřit s penězi. To se jim při plánování nového bydlení určitě bude hodit. V minulosti prý s manželkou Tamarou peníze moc nešeřili a nijak je neřešili. Řídili se prý latinským heslem „carpe diem“ neboli užívej dne.

Možná je to i jeden z důvodů, proč lze Tomáše s rodinkou potkat i v hromadné dopravě. Milujete svého idola? Jezděte pravidelně tramvají v pražských Nuslích a možná vás potká štěstí.

Je tu také ale další teorie, proč se ježděním tramvají Tomáš chlubí. Už brzy s kapelou vyrazí na dlouho očekávané turné – RecyKlus tour. Kde poukazuje i mimo hudbu na to, jak důležité pro naši planetu je recyklovat odpad. Po letošním vítězném projevu na Oscarech lze určitě očekávat návštěvu minimálně Leonarda DiCapria.

Mohlo by vás zajímat

Další články