Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Proč se na svatbu chvátalo? Meghan je prý těhotná! Co manželku prince Harryho prozradilo?

Proč volila tak volné šaty?
+ Dalších 85 fotografií
Ostře sledovaná svatba je za námi, ale dozvuky skvostné veselky budeme hltat ještě hodně dlouho. Britští novináři i fanoušci prince Harryho (33) začali spekulovat, proč se na veselku tak chvátalo. A rozhodně se nespokojili s tím, že se braly ohledy na prince Philipa, kterému je úctyhodných 96 let. Prý je to trochu jinak.

Princ Harry a herečka Meghan Markle (36) se seznámili v roce 2016. První rande proběhlo v Londýně. Pak si páreček vyrazil kempovat a bylo jasné, že je tu láska. O rok a půl později proběhla veselka. To je hodně krátká doba. Taková Chelsy Davy (32) randila s princem dlouhých 6 let, ale před oltář ho nedostala. A to na rozdíl od Meghan pocházela z miliardářské rodiny.

Před obřadem se říkalo, že mladý pár nechtěl s veselkou otálet, aby si ji manžel královny Alžběty II. ještě v klidu vychutnal a užil. Přeci jen je princi Philipovi již 96 let a zdravíčko mu přestává sloužit.

Jenže vrabci na střeše Kensingtonského paláce ještě cvrlikají něco o tom, že na další dítko v královské rodině se rozhodně dlouho čekat nebude. Meghan je prostě už 36 let a věk nezastaví.

Spisovatel Andrew Morton, který proslul tím, že napsal knihu o princezně Dianě, pro Mirror uvedl, že Meghan bude chovat opravdu velmi brzy. „Myslím, že dříve, než se Meghan naučí, jak hláskovat Leicester a Torquay, založí rodinu,“ tvrdí Morton.

Také Harry před svatbou naznačil, že děti chce mít co nejdříve. Jako by rodinu připravoval na to, že to nemusí trvat ani 9 měsíců. A někteří fanoušci tvrdí, že volné lehké šaty nevolila Meghan náhodou. Prý se chtěla cítit opravdu uvolněně. Tak uvidíme, kdy do Kensigtonského paláce přiletí čáp a nebo vrána.

Mohlo by vás zajímat

Další články