Mikuláš chodil sice už včera, ale ten kalendářní má především pro dámskou část diváků připravenou tu pravou nadílku teprve dnes. Půjde večer na Primě, jmenuje se Bez kalhot, natočil ji pro vás režisér Steven Soderbergh a coby příběh ze života striptérů vám nabídne pěknou řádku pořádně žhavých vysvlečených chlapů.

A i když by text výše jako upoutávka sám o sobě nejspíš stačil, tady máte ještě tři hlavní důvody, proč tuhle filmovou událost rozhodně nezmeškat:

1. Channing Tatum

Čtyřiatřicetiletý herec je jasná volba, když chcete do kin nalákat celé zástupy žen všech věkových kategorií. O jeho vypracovaném těle jistě víte už dávno, ale v podobné akci jste ho zřejmě ještě nikdy neviděly! A můžete si být jisté, že to bude opravdu profesionální výkon – Tatum je sám bývalý striptér a právě jeho vlastní zkušenosti byly inspirací pro napsání scénáře.

Ve filmu ho uvidíte jako hlavního hrdinu Mikea, který přes den dělá na stavbě, po večerech odhazuje svršky a svíjí se na pódiu a kromě toho sní, že si jednoho dne otevře vlastní firmu s nábytkem. Renesanční muž, jednoduše. A pozor – Bez kalhot je také poslední šancí, jak Tatuma v obdobné pozici vidět. Herec se nechal slyšet, že snímek je i jeho sbohem světu striptýzu. (P. S.: Šanci ovšem budete mít ještě v pokračování, které bude mít svou premiéru v příštím roce!)

2. Alex Pettyfer

Benjamínek hereckého obsazení, v době natáčení teprve dvaadvacetiletý Alex Pettyfer. Než přijal nabídku do příběhu o striptérech, objevil se v hrstce vesměs mizerných filmů, z nichž v popředí stál například rodinný snímek Stormbreaker nebo sci-fi Jsem číslo čtyři. Ve snímku Bez kalhot doslova odhodí image nevinného hezounka a ukáže vám, co se skrývá pod ní. V ději mu připadla role striptéra zelenáče, který do světa velkých peněz a povrchního pozlátka teprve postupně proniká a učitele mu dělá právě Channing Tatum.

Příslib do budoucna by v Pettyferovi jistě byl, tak se nechme překvapit, v jaké další roli se nám sexy Brit představí. Prozatím si ale můžeme být jisté také jeho účastí na druhém dílu.

3. Matthew McConaughey

Ačkoli se svlékal, byla to jedna z jeho prvních vážnějších rolí.

A ani starší ročníky se nenechaly zahanbit a odhodily své svršky! Dalším důvodem, proč si Bez kalhot rozhodně nenechat ujít, je i pětačtyřicetiletý Matthew McConaughey. Nutno ale dodat, že herec s producírováním své namakané postavy neměl problémy ani v minulosti a ve filmu si tak znalé divačky jenom osvěží to, co měly šanci vidět dříve už mnohokrát.

Postava majitele klubu a vysloužilého striptéra Dallase byla herci, jehož jméno bývá obzvláště v poslední době obsazováno do opravdu kvalitních filmových záležitostí, napsána snad přímo na tělo. Máme pro vás bohužel jednu špatnou zprávu: V pokračování se bez jeho svérázného hrdiny a propracovaných břišáků už budete muset obejít. O důvod víc, proč si ho pořádně užít v prvním dílu!