Po vydání článku o tom, že nová moderátorka Top Staru Eva Perkausová (21) randí s exmanželem své sestry Moniky (41), se strhla mela. Podnikatel z Jesenice, jeho exmanželka Monika ani Evička Perkausová nebyli nejprve rádi, že o složitém vztahu píšeme. Moniku Kubovou se nám nakonec podařilo přemluvit k rozhovoru. Od první chvíle bylo jasné, že Monika a Eva se příliš nemilují.

V jednu chvíli jsme se opravdu nestačili divit, co z matky dvou dětí na adresu Evičky vypadlo. Je vidět, že v této rodině rozhodně nepanuje láskyplná atmosféra. Proč si nemohou tak krásné holky přijít na jméno? Důvodů je prý mnoho.

„Už jen taková banální věc, že Eva tvrdí, že není s naším tátou v kontaktu. Přitom vím, že si volají. Asi se stydí za to, že dřív peníze byly a kvůli gamblerství táta o všechno přišel. Ale vím, že táta mi do telefonu říkal, že v kontaktu jsou,“ začala své vyprávění paní Monika o jejich společném otci, který nyní údajně pobývá na Slovensku. Později jsme se Evy Perkausové ptali, zda je s biologickým otcem v kontaktu. Řekla nám, že není. Že si Monika vymýšlí.

Monika se ale také nebála rozebrat vztah Evy ke svému exmanželovi. „Myslím si, že jí vynahrazuje asi tak trochu i tátu. Podle mě s ním bude do té doby, dokud jí bude dávat dárečky a hýčkat si ji. A on s ní je možná proto, že jsme si podobné a přijde mu, že asi ve mně něco ztratil. Nerozumím mu, ale je to jeho život.“ Eva nám později řekla, že chápe, že pro Moniku musí být velmi těžké, když svého exmanžela vidí po boku mladé hezké ženy.

„Nemyslím si, že by mezi Karlem a Evou panovala pravá láska. Jsou asi rádi spolu, ale každý si tak nějak dělá, co chce,“ dodala se smíchem Monika, která má sama mladého milence, se kterým dokonce žije ve společné domácnosti. Paní Monika ráda o Evičce vypráví, přestože nám později Eva řekla, že se s nevlastní sestrou téměř nestýkají, tudíž netuší, kde Monika všechny ty informace bere.

Monika je hodně otevřená žena, která se nebojí mluvit i o nepříjemných věcech. Na adresu Evičky řekla řadu opravdu drsných věcí a některé snad ani nejde publikovat.

„Jednou vyprávěly, že Eva a její máma doma spolu vaří. Jenže u nich doma se nikdy nevařilo. Ani prádlo se nikdy nežehlilo, jen se vytáhlo z pračky,“ tvrdí paní Monika s tím, že Evička a její matka rozhodně nemohou čekat titul hospodyně roku. Když jsme se později na to ptali Evy, tak se smála. Že prý její nevlastní sestra nemůže tušit, co se děje u ní doma, když tam vůbec nechodí.

Zda má pravdu Monika, nebo Eva, to je těžké soudit. Jedna dělá kariéru na FTV Prima a druhá žije s mladším milencem. Více světla by do jejich složitého příběhu zřejmě vnesl jejich otec Ladislav, který prý zkrachoval a nyní pobývá na Slovensku. Jisté je, že osudy Evy Perkausové budeme nadále sledovat. Je velmi sexy, diváci Top Staru ji přijali a oblíbili si ji, navíc má velmi zajímavý osobní život. Co více si čtenář eXtra.cz může přát, že?