Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Proč nás vraždí s úsměvem na rtech? Zabijáci z IS berou nejsilnější pervitin světa

Pilulka Captagon je noční můrou Evropy.
Zdroj: twitter.com
Pokud jste si mysleli, že všichni teroristé Islámského státu se odpálí jen tak, tak jste na omylu. Islámští radikálové si totiž pomáhají pilulkami, díky kterým jsou odhodlanější, vytrvalejší a agresivnější! Pilulka se jmenuje Captagon a je noční můrou celé Evropy. Funguje na bázi extáze a pervitinu, ale je mnohem silnější.

Pilulka hrůzy s názvem Captagon je třešničkou na dortu všech teroristů z Islámského státu. Pro Evropu je to ale noční můra. Nikdo nechápe, že je člověk schopen odpálit se bez mrknutí oka. Díky těmto pilulkám se teroristé dokážou obětovat a vyhodit se do povětří, kdykoliv se jim zachce. Zmasakrují sebe i ostatní s úsměvem na tváři.

Na vše se přišlo tak, že Kurdové v Kobani našli takové pilulky u zabitých islamistů. Měli jimi narvané plné kapsy a průběžně se posilňovali. Podle americké rozvědky byl například popravčí Džihád John na amfetaminu. Důkazem je i demonstrace v roce 2011, kdy účastníci dostali od drogových muslimských bratrů zázračnou pilulku, po které se cítili silnější a odvážnější.

Díky pilulce Captagon, která se vyrábí v Kataru, se totiž transformuje do lidské mysli dravost a člověk se tak stává zvířetem a nad svými činy nepřemýšlí. Takže už víme, odkud pramení ten fanatismus. K vraždění islamisty tedy nemotivuje Korán, ale tyhle pilulky, které teroristé rádi kombinují s marihuanou. Pilulky Captagon byly původně vyrobeny v roce 2011 laboratořemi NATO v Bulharsku.

Související články

Další články