Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Proč, Monico, proč? Hvězda Přátel to přehnala s plastikou a takhle se zhyzdila!

Svůj nový obličej předvedla na premiéře filmu Hand of God.
Taková škoda! Už jsme si mysleli, že hvězda seriálu Přátelé Courteney Cox (51) umí stárnout s grácií, ale i ona podlehla trendu tupých plastikových výrazů. Proč si to jen udělala?!

Všichni ji známe jako usměvavou ztřeštěnou Monicu Geller z celosvětově úspěšného seriálu Přátelé. Jasně, všichni stárneme, Courteney je už dneska jednapadesát, ale na svůj věk vypadala skvěle. Je štíhlá, na svojí postavě dost dře. Ostatně její nejlepší kamarádkou je Jennifer Aniston, vedle které normální bytost vypadá jako pytel blech, takže i Courteney se musí snažit. Ale proč ze sebe udělala tohle? Nad tím zůstává rozum stát!

Herečka zřejmě, stejně jako její kolegyně touží vypadat mladší, takže si nechala napíchat obličej botoxem. Jak píší zahraniční média, údajně by měla mít botox v oblasti čela a tukem si nechala vycpat líce. A takhle to dopadlo. Na premiéře filmu Hand of God, kam s novým ksichtem přišla, z ní byli všichni paf.

Zanikly jí nádherné modré oči, má tupý výraz a začíná se podobat svým kolegyním, které jsou jak přes kopírák. Asi stejný doktor. Je to škoda, Courteney totiž drobné vrásky slušely.

Mohlo by vás zajímat

Další články