Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Proboha, co se to se sexy idolem stalo? Vypadá to, jako by Vin Diesel čekal dvojčata!

Nechce se nám věřit, že tohle je jeden a ten samý člověk. Přesvědčte
se sami.
Zdroj: Instagram/Daily Mail
Když se řekne jméno Vin Diesel, tak se většině bábovek podlomí kolena. Představí si ta jeho svalnatá ramena a ruce, vyrýsované břicho, které bylo jeho poznávacím znamením. Ale teď přišel šok. Akční hrdina vypadá spíš jak Arnold Schwarzenegger ve filmu Junior, kde čekal miminko. Co se to sakra takovému krasavci stalo?

Hollywoodský herec Vin Diesel (48) si šel dát po probuzení v hotelovém pokoji cigaretu na terasu. Ani se neobtěžoval vzít si tričko, nečekal totiž, že ho zachytí fotografové. Kdyby to věděl, tak by se určitě zahalil. Teď na něj totiž není vůbec příjemný pohled.

Kde je ta krásná svalnatá postava, která dostala do varu nejednu holčinu? Šílely po něm miliony roztoužených fanynek, které by jen za jeho dotek platily i zlatem. Ale teď s tím jeho panděrem po něm neštěkne ani pes. Vypadá spíš, jako by se připravoval na porod dvojčat, a to rozhodně sexy vůbec nevypadá.

Že by ho nějaká holka přivedla do jiného stavu? Pro Vina, bohužel. Takhle daleko medicína ještě nepostoupila, aby rodili i muži, ale vypadá to spíš, že se prostě a jednoduše vyžral. S těhotenstvím ho můžou maximálně spojovat ty obrovské chutě.

Doufáme, že se nad sebou zamyslí a začne na sobě opět makat. Tohoto páprdu totiž na filmovém plátně vídat nechceme, potřebujeme pořádné samce. Takže Vine, už žádný mekáč a dortíčky, ale pořádná dieta a nech se zavřít do fitka na nějaký čas. Očekáváme zas ten rozpalující pohled na vypracované tělo.

Související články

Další články