Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Problémy v ráji. Co se děje v dříve bezproblémovém vztahu Miss Chlebovské a čutálisty Kadeřábka? Tomu neuvěříte!

Pavel Kadeřábek s Terezou Chlebovskou.
Zdroj: profimedia.cz
Vypadalo to na osudovou lásku, kdy ani jeden bez sebe nemůžou být a vše skončí happy endem. Jenže to by nebylo eXtra.cz, aby se nedozvědělo šokující informace o tom, že v ráji probíhají velké bouřky, div ne tornáda. Co se se vztahem zalitým sluncem sakra stalo?

Ona je mladá, krásná, vítězka České Miss. On mladý, talentovaný a bohatý fotbalista. Jak ideální spojení, chtělo by se říci. I podle fotek, kterými zahrnují své sociální sítě, by každý řekl, že je to ta pravá láska. Jenže podle našich informací už tomu tak dávno není a Tereza Chlebovská (24) s Pavlem Kadeřábkem (23) procházejí krizí.

„Od té doby, co odešel Pavel do jiného angažmá v Německu, to není, co to bývalo. Oba se velmi snaží, ale Tereza je dost žárlivá a Pavel těch scén začíná mít dost. Hádky už jsou na denním pořádku,“ prozradil nám hodně blízký zdroj z fotbalistova o­kolí.

Dokonce to má zacházet tak daleko, že hvězdný fotbalista uvažuje o rozchodu, aby měl klid na fotbal. Přeci jen se prosadit v Bundeslize není nic lehkého a na to je potřeba klid a mít doma pohodu, což teď právě zažívat nemá.

Přeci jen kariéra fotbalisty má jepičí život, tak se není čemu divit, že Pavel z toho chce vytřískat maximum a soustředit se na zlepšování výkonů, aby se prosadil i ve světě. A v tom hádky a výčitky nemají místo. Jenže Tereza se podle našich informací jen tak lehce nechce vzdát.

„I přes jejich mladý věk by si přála miminko. Asi aby si tím Pavla k sobě připoutala. Přeci jen podle všech z okolí na to mají čas a hlavně by si měli ujasnit své priority,“ dodal náš zdroj.

Až čas ukáže, jak tato mladá láska plná nadějí dopadne. Přáli bychom Terce i Pájovi, aby se to nakonec vyřešilo a klaplo, jelikož jsou opravdu hezký pár. Ale teď bude záležet jen a jen na nich, jak se s novým životem v Německu vypořádají a zapracují na vzájemné důvěře. Nebo raději složí zbraně a půjdou každý svou cestou?

Související články

Další články