Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Problém tenistky Petry Kvitové: Útočníka, který ji napadl, NIKDO NEVIDĚL!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Podaří se někdy dopadnout muže, který vážně zranil tenistku Petru Kvitovou (27)? A viděl ho vůbec někdo jiný kromě Kvitové? Odměna za dopadení záhadného fantoma byla navýšena.

Tvrdil, že jde měřit elektřinu, a pak Petru napadl a zranil na ruce. Taková je základní verze, jak Petra Kvitová popsala napadení, ke kterému došlo v prostějovském bytě.

Odměna za dopadení záhadného muže byla původně 100 tisíc korun. Podle Blesku je nyní odměna navýšena na rovných 500 000 Kč. Na právníky Petry Kvitové se obrátil člověk, který nechce být jmenován, a přihodil 400 tisíc.

Kriminalisté ale mají problém muže najít. Údajně není na žádném kamerovém záznamu. Kromě Kvitové ho zřejmě nikdo jiný neviděl. Kriminalisté tak musí spoléhat na popis, který jim dala rozrušená tenistka. To všechno komplikuje vyšetřování. Kriminalisté doufají, že po navýšení odměny by tajemného lupiče mohl někdo udat.

Petra se s poraněním ruky dobře vypořádala. Nebyly poškozeny šlachy, to je pro tenistku rozhodující. Petra Kvitová nevylučuje, že by se v budoucnu mohla na kurty vrátit.

Související články

Další články