Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Pro všechny zasnoubené: Nevíte, v čem před oltář? Tohle jsou ty nejkrásnější kousky pro vaši inspiraci

Karolína Kurková
+ Dalších 11 fotografií

Se svatbami jakoby se poslední dobou roztrhl pytel, nemyslíte? Pokud i vy paříte mezi ty šťastné, které přítel požádal o ruku, bylo by na čase se porozhlédnout po nějakých těch šatičkách. Ještě než vyrazíte do salonu, je dobré mít alespoň nějakou představu. Jestli si šaty necháváte šít, tyhle fotky se vám určitě budou hodit pro inspiraci.

Máte ženskou postavu? Větší poprsí a širší boky? Vyhněte se šatům se zvýšeným pasem a vsaďte na empírové a áčkové střihy. Nebojte se hlubšího výstřihu ani šatů bez ramínek.

Jste klasická „hruštička“? Úzký hrudník a širší boky s větším zadečkem? Vybírejte šaty s plnými rukávy, zvýšeným pasem a hlubším výstřihem. Klidně sáhněte i po nějakém bolerku. Vhodný je opět áčkový či empírový střih.

Nejste spokojená se svou chlapeckou postavou? Vytvořte si sexy křivky pomocí korzetu, který přidá na objemu vašemu poprsí. Využijte vašich štíhlých zad a odhalte je. Volte široké sukně.

Vaše tělo připomíná obrácený trojúhelník? Pozornost od širokých ramenou odvede skládaná nebo asymetrická sukně. Odhalte nohy. Korzet volte méně zdobný a měl by mít výstřih ve tvaru V.

V případě, že jste typ „jablko“, tedy pyšníte se většími ňadry a širšími boky, ale váš pas není nijak výrazný, určitě sáhněte po šněrovacím, ale nijak zdobném korzetu, který vám vytvoří krásnou siluetu. Paže nechte odhalené, nabírané rukávy by je opticky zesílily. Vybírejte pevný materiál.

Mohlo by vás zajímat

Další články