Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pro fanoušky sitcomu Dva a půl chlapa máme špatnou zprávu! Co se s oblíbeným seriálem stane?

To bude slz holek, které se zamilovaly do Ashtona Kutchera!

Seriál Dva a půl chlapa prošel za dobu svého vysílání několika zásadními změnami. Tou největší byl nedobrovolný odchod Charlieho Sheena ze seriálu, když jeho alkoholové a drogové výstřelky už byly pro producenty příliš a rozhodli se ho vyhodit. Nakonec ho nahradil Ashton Kutcher, další velká hvězda.

Nebyly to ale zdaleka všechny změny, ze seriálu nakonec odešel i představitel Jaka Angus T. Jones, který se rozhodl využít všech svých našetřených milionů a věnovat se jiným věcem – stal se náboženským fanatikem.

Tohle všechno seriál přežil, udržoval si neustále celkem dobrou sledovanost, ale 12. série, která se začne vysílat na podzim, bude podle ředitelky televizní stanice CBS tou poslední. Seriál má stejného producenta jako sitcom Jak jsem potkal vaši matku a chtějí tedy, aby poslední řada vedla k velkolepému finále podobně jako u Jak jsem poznal vaši matku. Ale předpokládejme, že teď si dají s tím koncem mnohem lépe záležet…

Ředitelka CBS řekla, že producent Chuck Lorre má pro finále v rukávu spoustu překvapení, ale „návrat postavy Charlieho Sheena mezi nimi asi nebude“. Což se nelze příliš divit, jelikož to mezi producentem a Sheenem neskončilo zrovna přátelsky.

Související články

Další články