Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Pro dobrotu na žebrotu: Hvězda Ulice Dana Syslová čelí nechutnému útoku. Proč?

Pro dobrotu na žebrotu: Hvězda Ulice Dana Syslová čelí nechutnému útoku. Proč?
Zdroj: Profimedia.cz
drsná slova
Oblíbená herečka Dana Syslová (73), nyní známá především díky účinkování v seriálu Ulice, čelila opravdu nesmyslné kritice. Fenka Máňa, která si po jejím boku v seriálu také zahrála, před nějakou dobou odešla do psího nebe, a tak se herečka rozhodla, že si pořídí štěňátko. Zašla si do útulku pro fenku, kterou pojmenovala Míša. Na tento fakt upozornila na Facebooku Městská policie Praha. Pod příspěvkem se však objevili lidé, kteří tvrdí, že v případě Dany Syslové je adopce štěněte nezodpovědná.

To, co je běžně považováno za dobrý skutek, bylo Daně Syslové vyčteno jako nezodpovědnost. Oblíbená herečka si po smrti své fenky adoptovala štěně z útulku. Pod příspěvkem, který o adopci veřejnost informoval, se na Danu snesla vlna kritiky. Prý je na pořízení štěněte moc stará!

Hateři své komentáře odstranili poté, co se ozvala jedna z hereččiných příbuzných. Lidé Daně Syslové vyčítali, že si v 73 letech pořídila štěně. Podle nich se jedná o nezodpovědnost. V jednom z komentářů dokonce zaznělo, že herečka určitě zemře dřív než štěně, o které se pak její rodina stoprocentně nepostará. Tuto konverzaci ale zahlédla i příbuzná herečky a rozhodla se vyjádřit. Hatery ujistila, že v případě, že se s Danou Syslovou cokoliv stane, rodina se o fenku postará. Upozornila je také na fakt, že jde jen a pouze o starost Dany a její rodiny.

U příspěvku už zůstal jen jeden komentář, který naznačuje, že adopce fenky byla hloupost. "Tak jen doufejme, aby si jednou Míša, až tu tato herečka za dlouhá léta nebude, nezahrála v Chcete mě," připsala pod příspěvek komentující. Narážela tím na fakt, že zesnulá fenka Máňa si s herečkou zahrála v seriálu Ulice.

Zastánci paní Syslové tvrdí, že její věk rozhodně není důvodem k tomu, aby byla herečka do konce života sama. Kdyby prý takto uvažoval každý, štěně by si nemohl pořídit nikdo. Člověk totiž nikdy neví, zda ho zítra nesrazí auto, a je jedno, jestli mu je 20 nebo 80.

Související články

Další články