Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Přízrak ženy na majáku děsí lidi. Je to snad utonulá dívka?

Kdo se zjevuje na majáku st. Augustine na Floridě?
Zdroj: facebook.com
Existují dobří duchové, i ti špatní. Ti dobří střeží některé osoby a místa, občas se ukážou a pak zase zmizí. Jeden takový duch se ukazuje na majáku st. Augustin na Floridě. Přízrakem má být žena, kterou se podařilo i vyfotografovat. Kdo to je a jak se tam dostala?

Z toho až mrazí. Na Majáku st. Augustin na Floridě se má zjevovat přízrak ženy. Nikdo nechápe, jak se tam vzala a proč se ukazuje zrovna na majáku. Tento duch nahání strach, ale i přesto je maják hojně navštěvovaný.

Asi 90 metrů vysoký maják st. Augustin na Floridě je populární nejen pro to, že si z něj můžete pořídit parádní fotografie, ale i pro přízrak ženy, která se tam zjevuje. Poprvé ji vyfotografovali dva kamarádi na mobilní telefon, a to úplnou náhodou.

Když jeden fotil druhého, všimli si, že na majáku je vidět něco zvláštního. Na majáku se zjevila žena, přitom si mladíci byli jisti, že už tam rozhodně nikdo nebyl.

Podle fotografie je jasné, že na majáku něco je. Ale co to je, kdo to je a jak se tam dostal? Postava má dlouhé vlasy, bílé šaty a dívá se do dáli. Američané o majáku mluví jako o jednom z nejstrašidel­nějších vůbec. A nikdo by se neodvážil se tam vydat v noci.

Maják někdo zapálil v roce 1737, zanedlouho nato se začal hroutit. V roce 1871 byla vystavěna druhá věž. Tento maják zapříčinil prý mnoho úmrtí. A jak? V červenci roku 1873 nechali během výstavby druhé věže hrát si děti na stavbě.

Vozily se v přepravním vozíku a bavily se u toho. Jenže 10. července se stala hrozná tragédie. Děti si opět hrály s vozíkem, jenže ten se rozjel a nešel zastavit. Vjel na molo a spadl do moře. Utopily se tam tři dívky. Zjevuje se snad na majáku jedna z utonulých dívek?

Maják je zahalen roušku tajemství. Děje se tam prý několik paranormálních jevů. Návštěvníci st. Augustinu tam prý často slyší hlasy, i když na majáku už nikdo není. Někteří tam prý vidí i stíny ženy a muže, kteří mají údajně hlídat schody majáku.

Žijí tam duchové snad nočním životem a chrání si tak svůj maják, aby na něj v noci nikdo nechodil? Také jsou na majáku vídány přízraky dvou dívek, které stojí na přehlídkovém mole v horní části věže. Jsou to snad pořád duše těch, kteří tam zesnuli nešťastnou náhodou v roce 1873? Nebo to jsou úplně jiné přízraky?

Související články

Další články