Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop StarDance 2019 Karel Gott (zpěvák) Počasí

Nejnovější kauzy

Přiznání Ivana Bartoše: S Kněžkou chaosu pracujeme na miminku! Co ještě eXtra prozradil? VIDEO

+ Dalších 6 fotografií
Když se vše povede, tak by se Piráti mohli rozrůst. S nadsázkou řečeno. Skutečnost je taková, že předseda Pirátské strany Ivan Bartoš (37) se snaží o prvního společného potomka se svou manželkou Lydií Frankou Bartošovou, přezdívanou Kněžka chaosu. A kdo ví, třeba už letos se jim to povede.

Bartoš se řadí rozhodně k lidem, kteří stíhají mnohé. Nejenom politiku, ale i svou milovanou rodinu. Jeho manželka totiž z předchozího vztahu dítě má – dceru Amélii. Teď by rádi společného potomka. „Snažíme se. Myslím, že pokud by dítě bylo, stihnu nejen rodičovství, ale i politiku,“ usmíval se předseda Pirátské strany.

Zatím netuší, zda by se přikláněl víc k holčičce nebo chlapečkovi. Hlavní pro oba manžele jistě je, aby se budoucí potomek těšil zdraví. Co všechno prozradil nejen o politice, ale i třeba o svém atypickém účesu, se podívejte v rozhovoru.

Mohlo by vás zajímat

Další články