Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Přiznání Džambulky: Co všechno na sebe opilá Bartošová napráskala v Itálii? Tohle se Rychtářovi líbit nebude!

Iveta už neví, co mluví. Nejdřív chtěla pryč od Rychtáře, teď chce,
aby zavřeli Macuru.

Iveta Bartošová (47) je sice zpátky doma z několikadenního putování po Itálii, ale tím zdaleka kauza Džambulka nekončí. Protože Josef Rychtář (55), který se po tom, co Iveta pláchla, dušoval, že ji vezme zpátky pod podmínkou, že se okamžitě začne léčit, začal couvat, rozhodl se další člen ságy Zdeněk Macura (39) promluvit o tom, co všechno mu pěnice při jejich cestě prozradila.

„Nechtěl jsem narušit Ivetinu důvěru, ale pořád si stojím za tím, že ji Rychtář psychicky týrá a ona se ho bojí. Několikrát řekla, že se ho nemůže vůbec zbavit a že neví, co už má dělat,“ řekl eXtra.cz samozvaný ochránce pěnice.

Zoufalá Bartošová si prý myslí, že chce Rychtář její majetek a její dům. Navíc jí dělá účetnictví, takže má jasný přehled o Ivetině majetku. „Ivetě vadilo, že si Rychtář libuje, když může být v médiích, a že ho to baví. Ona by s médii komunikovala, ale ne tímhle způsobem,“ dodal Macura.

Jenže jak to podle posledních videorozhovorů, které se v médiích objevily, vypadá, jediné, co zbídačené pěnici pomůže, je okamžitý převoz do léčebny. O tom už ale Rychtář nechce slyšet.

Zdeněk Macura a Josef Rychtář by se měli utkat ve speciálním duelu, který nabídne v neděli 21. července ve 22:05 v přímém přenosu televize Nova, jak informoval server digizone.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články