Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Přiznal Djokovič nevěru? Podívejte se na sexy kočičku, která se kolem něho nebezpečně potuluje!

Že by byl Djokovič nevěrný?
+ Další 3 fotografie
Djokovičovi se poslední dobou nedaří tak skvěle jako na začátku sezony. Vše sváděl na zdravotní problémy, ale to nemusí být docela pravda. V jeho životě se totiž potuluje krásná žena a není to jeho manželka Jelena!

Před probíhajícím grandslamovým US Open byl Novak Djokovič (29) bombardován otázkami. Nejvíce frekventovaná byla ta kolem jeho údajných zdravotních problémů během Wimbledonu. Srbský tenista ale zranění popřel a přišel se zajímavým důvodem. “Nebylo za tím zranění. Byly za tím věci, které se děly v soukromí.”

Tím pravým důvodem je podle zahraničních médií nová žena v jeho životě. Ženatý tenista má údajně pletky s bollywoodskou herečkou Deppikou Padukone (30). Ta se v jeho přítomnosti v poslední době objevovala skutečně nezdravě často.

Jelena Ristič, manželka světové tenisové jedničky, byla navíc po Wimbledonu samotná na dovolené. V New Yorku sice svého muže doprovází, ale v hledišti působí hodně zakřiknutě, nedává najevo emoce, netleská, prostě se chová jinak. Že by tenisový král byl své manželce nevěrný? No vše tomu tak nějak nasvědčuje!

Mohlo by vás zajímat

Další články