Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Přítelkyně Tomáše Kluse Tamara konečně dosáhla svého: Zpěvákova manažerka po šesti letech skončila. Celou její zpověď najdete v článku

Barbora Falgeová se rozhodla ukončit spolupráci s Tomášem Klusem.

Dlouholetá manažerka Tomáše Kluse (27) Barbora Falgeová dnes na svém facebookovém profilu oznámila, že po letech spolupráce ze zpěvákova týmu odchází. V minulosti se spekulovalo o tom, že Klusova přítelkyně Tamara Kubová, se kterou má zpěvák dvouměsíční dceru Josefínu, Falgeovou vůbec nemusí. Údajně z tohoto důvodu se nezúčastnila ani slavnostního večera Český slavík, kde Tomáš získal první místo.

Pokud si dvě osudové ženy Kluse neporozuměly, je jasné, že jedna z nich bude muset časem odejít z jeho života. Tamaře se podařilo z Kluse udělat otce, a tak bylo nasnadě, kdo půjde z kola ven.

Přitom právě Falgeová byla klíčovým člověkem v kariéře Kluse. Provázela ho od začátku jeho kariéry, až do doby, kdy porazil ve Slavíkovi i samotného mistra Karla Gotta (74).

Zpověď bývalé manažerky Tomáše Kluse Báry Falgeové:

Vážení a milí fanoušci, ráda bych vám dala zprávu o změně v naší kapele.

Náš příběh začal před šesti lety. Dva mušketýři (Tomáš, Bára) se sešli a záhy přibyl třetí (Jiří). Tak vznikla trojice, která šla krok za krokem a ušla nádherných a nezapomenutelných šest let. Z neznámých kluků se stali známí lidé, které máte rádi. Ukazujete nám to celé roky a z prvních desítek fanoušků vás jsou statisíce. Zažili jsme hodně radosti, šťastných let, ale také jsme prožili hodně úsilí a dřiny, které je odměněny vaší přízní, řadou hudebních ocenění, plnými sály a mnoho z vás má doma cédéčka. Děkujeme vám. Pomohli jste nám zažít velké štěstí. S příchodem „Slavíka“ jsem věděla, že jsem dostála slibům, které jsem dala klukům na začátku. Slíbila jsem jim, že je dovedu co nejdál, kam až to půjde. S klukama jsme se sešli jak lidsky tak pracovně a naplnili tak „sen“, který také díky vám žijeme. Jednoho dne jsme se rozšířili o fenku „Kapičku“, která s námi odjela nejednu sezónu po koncertech a festivalech a stala se tak dalším členem kapely. V poslední době už je nás tolik, že jedno auto nestačí, do týmu přišli další „skvělí lidé“ a z Tomáše Kluse se stala kapela, tým, „cílová skupina“. Jsem šťastná a spokojená a vím, že můžu v klidu odejít. Nastal čas změny, jsem manažerka ale i holka, která chce svoji rodinu, děti a jelikož má svůj věk, rozhodla se tomu jít naproti. Věřím, že kapelu čekají další úspěchy. Děkuji vám, i já jsem díky všemu dění zažila nejen s kapelou ale i s vámi krásné roky, na které nikdy nezapomenu. Předávám štafetu novému managerovi, jehož jméno oznámíme co nejdříve. Během léta se ještě uvidíme na festivalech a koncertech. Zdraví vás manažerka Bára, za ty roky s přezdívkami azuro, buldok, ninja a přeji vám všem hodně štěstí a radosti.

Mohlo by vás zajímat

Další články