Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Přisunul si barel, stoupl si za koně a… Ano, další čtení je jen pro silné povahy!

Děsivý případ se odehrál ve Velké Británii.
Zdroj: twitter.com
Britský deník Mirror přinesl šílenou zprávu z města Norwich, které se nachází na východním pobřeží Anglie. Neuvěříte, jak si tu chtěl otec od rodiny a zralý muž zpříjemnit den a vypadnout z každodenního stereotypu.

Alan Blackman, který vychovává tři děti, měl pocit, že je jeho rodinný život moc nudný, a tak jednoho dne pod vlivem alkoholu a drog navštívil místní stáje. Co zde pohledával? Tak to byste opravdu nečekali. Zalíbení našel v jednom z hřebců, kterého více než hodinu znásilňoval a při tomto hrůzném aktu koni způsobil rozsáhlá poranění. Aby se dostal do výšky těch správných partií, přišoupl si ke koni v blízkosti stojící barel, na který si stoupl, pak už mu nic nebránilo v tom, aby si užil sexu se zvířetem.

Nebýt nainstalovaných bezpečnostních kamer o tomto činu by se pravděpodobně nikdo nedozvěděl. Muž měl ovšem smůlu a byl okamžitě odhalen. Nebohé zvíře muselo po tomto traumatickém zážitku podstoupit operaci a jeho život se tak na několik týdnů velmi zkomplikoval.

Alan Blackman si na podobné zážitky může v nejbližší době nechat zajít chuť, protože byl odsouzen na 14 měsíců vězení. Snad mu bude tento čas stačit na to, aby si uvědomil závažnost svého činu a podobný incident se již nikdy neopakoval.

Podle dostupných zdrojů trpí Alan sebevražednými sklony a svého činu upřímně lituje. Největším trestem pro něj asi bude fakt, že se studu a trapného pocitu nezbaví a pokaždé, když uvidí koně nebo se jen o zvířeti bude mluvit, vždy si na svůj čin vzpomene.

Související články

Další články