Alan Blackman, který vychovává tři děti, měl pocit, že je jeho rodinný život moc nudný, a tak jednoho dne pod vlivem alkoholu a drog navštívil místní stáje. Co zde pohledával? Tak to byste opravdu nečekali. Zalíbení našel v jednom z hřebců, kterého více než hodinu znásilňoval a při tomto hrůzném aktu koni způsobil rozsáhlá poranění. Aby se dostal do výšky těch správných partií, přišoupl si ke koni v blízkosti stojící barel, na který si stoupl, pak už mu nic nebránilo v tom, aby si užil sexu se zvířetem.

Nebýt nainstalovaných bezpečnostních kamer o tomto činu by se pravděpodobně nikdo nedozvěděl. Muž měl ovšem smůlu a byl okamžitě odhalen. Nebohé zvíře muselo po tomto traumatickém zážitku podstoupit operaci a jeho život se tak na několik týdnů velmi zkomplikoval.

Alan Blackman si na podobné zážitky může v nejbližší době nechat zajít chuť, protože byl odsouzen na 14 měsíců vězení. Snad mu bude tento čas stačit na to, aby si uvědomil závažnost svého činu a podobný incident se již nikdy neopakoval.

Podle dostupných zdrojů trpí Alan sebevražednými sklony a svého činu upřímně lituje. Největším trestem pro něj asi bude fakt, že se studu a trapného pocitu nezbaví a pokaždé, když uvidí koně nebo se jen o zvířeti bude mluvit, vždy si na svůj čin vzpomene.