Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Přísně tajný porod Vilhelmové: Rodit by měla už za deset dnů a eXtra.cz ví, kde to bude!

Teď jdeme MY!
Zdroj: herminapress.cz

Tatiana Vilhelmová (34) dělá doslova psí kusy, aby se bulvár nedomákl přesného termínu porodu a především zařízení, kde přijde na svět dítě, které čeká s Vojtou Dykem (27).

Pár se uzavřel i před známými a dopídit se novinek není snadné. eXtra.cz prověřovalo informaci zdroje, který tvrdil, že Vilhelmová má rodit v Ústavu pro péči o matku a dítě v Podolí, ale nakonec je zřejmě všechno jinak.

Podle obvykle velmi dobře informovaného zdroje z okolí Vojty Dyka se má dítě narodit v pražské nemocnici U Apolináře okolo 25. dubna, kdy má herečka termín.

Informaci se nám zatím logicky nepodařilo potvrdit a zřejmě ani nepodaří. Herečka si porody hlídá a potomstvo s oblibou oznamuje s několikadenním zpožděním.

Těžko říct, zda se zadaří i tentokrát, zájem bulváru je skutečně mimořádný a Dyk, který se občas objevuje v okolí společného bytu na Žižkově, je permanentně pod dohledem paparazziů.

Redakce eXtra nemůže tak jako v případě Ornelly Štikové (20) zajet pro Táňu do porodnice limuzínou, ale aktuální informace, až "to" přijde, určitě přineseme.

Související články

Další články