Tatiana Vilhelmová (34) zatím úspěšně hraje s bulvárem hru na slepou bábu. Její porod (první termín měla podle informací eXtra.cz v sobotu, druhý zítra) připomíná špionážní manévry.

Do mlčení se obrnili i přátelé, ale ne z loajality, ale proto, že herečka s partnerem Vojtou Dykem (27) dělají Zagorku i před nejbližšími. eXtra.cz mluvilo s několika lidmi, asi nejzajímavější je názor člověka přímo pracovně propojeného s NightWork: „Nebudete mi to věřit, ale my už několik dnů o Vojtovi vůbec nic nevíme, stejně jsou na tom i kluci z kapely,“ říká a jeho slova potvrzuje jeden z bulvárních fotografů, kteří pro konkurenci už pět dnů zoufale hledají tu pravou porodnici a také Dyka.

„Nejsou doma, Táňa je evidentně někde připravená, ale vaše informace o Apolináři se nepotvrdila. Rodit nemá ani v Podolí. Co je zajímavé, doslova se vypařily i její děti, začínáme si pomalu myslet, že to nad námi vyhraje, ale víte, jak to je, nakonec vždycky někdo něco vykecá. Hlavně se nesmí stát, že porodí a třeba týden to utají, to je hrozná potupa,“ konstatuje věcně kolega „hyena“ s tím, že jeden z bulvárních deníků prý začal prověřovat porodnice ve Středočeském kraji.

Vilhelmová každopádně schovala celou rodinu, její byt na hranici Žižkova a Vinohrad už je několik dnů prázdný.

Zvítězí nakonec nebohá těhotná žena, nebo bulvár? Vsaďte se, že platí druhá varianta, nad námi se vyhrát nedá..

Máte jakékoli informace k porodu Tatiany Vilhelmové? Peněz není nikdy dost. Na vaše podněty čekáme na redakční lince 725 869 538 nebo na mailu redakce@extra.cz.