Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Příručka pro první rande: Pokud splníš těchto 5 věcí, máš vyhráno!

Nezapomeň si držet dostatečný odstup.
První rande je tak specifickou schůzkou, že je potřeba se na ni důkladně připravit. Je jedno, jestli je vám patnáct nebo čtyřicet, pokud jdete s tím dokonalým mužem ven poprvé, je to vždy velký nervák a nutno říct, že každý bod se počítá. Pokud splníte těchto 5 bodů, nemůže to dopadnout špatně.

Chystáte se na první rande a jen při pomyšlení na něj se vám nervozitou zvedá žaludek? Pak je na čase vás zklidnit! Každý je z první schůzky pořádně nervózní, a pokud si chcete zajistit plusové body, stačí dodržet pár pravidel.

1. Nebuď průhledná

Občas neuškodí hrát hry. Nemusíš se panu Dokonalému otevřít hned na prvním rande, jen ať je zmatený a nevyzná se v tobě. Uvidíš, že pokud budeš pro toho chlápka krásnou, neznámou a hlavně nevyzpytatelnou, budeš ho bavit mnohem víc.

2. Sebevědomí vpřed

Rozhodně se nepodceňuj. Chudinky nemá nikdo rád a už vůbec nikoho nepřitahují. Ne, že bys měla nakráčet na rande jako primadona a s nosem nahoře, ale zdravá dávka sebevědomí rozhodně nikomu neuškodí.

3. Generálky nikdy neuspějí

Hlavně si nehraj na šéfa a nediktuj vše, co budete dělat, co budete jíst, kde budete trávit společný čas. Rozhodně není od věci dát najevo, že víš, co chceš, ale všeho s mírou. Měj to na paměti! S generálem totiž nikdo dlouho nevydrží.

4. Stále měj na paměti své blaho

Pamatuj, že na první schůzce se už utváří vztah a není dobré dělat hned od začátku ústupky. Celý život bychom měli mít na paměti především své vlastní blaho, a ne blaho ostatních. Takže nezapomeň, že v první řadě mysli jen na sebe.

5. Nepouštěj si ho hned k tělu

Držet si odstup ještě nikdy nikoho nezabilo a ty se z této rady opravdu pouč. Nejenže to bude tvého budoucího muže extrémně přitahovat, ty si zajistíš i dobré jméno a dobrou pověst. Na sbližování bude ještě dostatek času.

Mohlo by vás zajímat

Další články