Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Příroda nečeká: Tahle žena porodila přímo na ulici, do nemocnice to měla jen pár kroků

Zdroj: reprofoto The Huffington Post
+ Další 2 fotografie

Někdy mají fotografové šťastný den. Jako třeba Emily Robinson, která se přátelí s reportérem místních novin Joe Cavarettem a brzy ráno odjížděla s jeho rodinou do floridské nemocnice, aby tam nafotila klasický porod jeho ženy Amy Beth. Nikdo z nich ale nečekal, jaké neuvěřitelné záběry z důležitého rána vzniknou.

Nečekaně pro matku a naštěstí pro fotografku totiž najednou porod přišel jako blesk z čistého nebe a přestože Amy byla jen pár kroků od vchodu, začala rodit přímo na ulici. Vyděšený manžel Joe utíkal do recepce alespoň sehnat nějaké kolečkové křeslo a zmobilizovat další sestry, které by šly jeho ženě na pomoc.

Ovšem příroda nečeká a překvapená matka bleskově porodila na chodníku. Vše se událo tak rychle, že si nestihla ani stáhnout sukni a málem i spodní prádlo. Na Amy přišly bolesti hned u vchodu a připravená fotografka zachytila ženu, jak se opírá o vchod nemocnice a oznamuje procházející sestře a manželovi, že dítě je už na cestě.

Zatímco manžel utíkal pro křeslo a pro další pomoc, porodní asistentka Laurie Ross-Berke, kterou potkali u vchodu, již držela hlavičku malé dcery Sienny Grace matce mezi nohama. Když dorazil Joe s křeslem, dokončila sestra v klidu porod a teprve pak odvezli Amy do nemocnice.

Šťastný otec Joe a fotografka Emily se shodují, že je to poprvé, co vidí ženu přijíždět do porodnice už s dítětem. A protože Amy by nevadilo dle svých slov rodit doma, má podle doktora na příště skvělou průpravu na to, aby to zvládla sama bez asistentek. Teď už jen zbývá popřát šťastnému páru, aby se dočkali třetího dítěte a jeho narození probíhalo stejně hladce a rychle. I doma.

Související články

Další články