Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Příroda je krutá: Tohle je 5 nejpodivnějších nemocí na světě!

Některé nemoci jsou obzvlášť kruté…
Zdroj: archiv
U kolébky některých z nás stály asi hodně zhulené sudičky. Jinak si to nedokážeme vysvětlit!

Tohle je 5 nejkurióznějších nemocí světa, u kterých nevíte, jestli máte brečet smíchy nebo žalem.

1) Touretteův syndrom

Příroda před vymyšlením této choroby posnídala nejspíš vtipnou kaši. Pacienti s tímto syndromem jsou zcela normální, ale minimálně jednou do minuty dostanou tik do celého těla, při kterém nezapomenou vykřiknout nějaké sprosté slovo. Tyto tiky se dají ovlivnit zhruba jako kýchnutí, takže nijak.

2) Priapismus

Jinými slovy nepřetržitá a bolestivá erekce. Pouhé jedno kousnutí od pavouka jménem Phoneutria nigriventer vám zaručí několikahodinové ztopoření. Než si namísto viagry pořídíte tohoto pavouka do svého terária, musíme vás varovat, že erekce je pouze vedlejší účinek. Mezi nejtěžší příznaky patří problémy s dýcháním, kvůli kterým se můžete i udusit.

3) Pica syndrom

Je libo kousek omítky nebo talíř písku? Lidé s tímto syndromem si pochutnávají opravdu na všem, co jim přijde pod ruku. Až někoho uvidíte, jak chroupe skleničku, žvýká nedopalek či igelit, nesuďte ho. Je to nemoc.

4) Vlkodlačí syndrom

Jestli vás rozčiluje ten blonďatý knírek, co se vám čas od času objeví pod nosem, tak věřte, že může být i hůř. Lidé s vlkodlačím syndromem jsou porostlí jak drsnosrstý jezevčík, a to úplně po celém těle včetně obličeje!

5) Chladná pleť

Při této chorobě dochází k oxidaci hemoglobinu. Tvář takového jedince je značně namodralá, v důsledku překysličené krve. Tak a teď už konečně víte, čím trpěl Fantomas.

Mohlo by vás zajímat

Další články