Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Připravte si kapesníky: Pes se narodil bez předních nohou. Kdo ho zachránil před smrtí?

Vysmátá dvojka: Cen Lan a Dian Dian
Zdroj: dailymail.co.uk

Dojemné! Malý psík Dian Dian už od narození nemá přední nohy, ale díky velké trpělivosti a obětavosti své majitelky tento handicap překonal.

Cen Lan, která žije v Nanningu (hlavním městě čínské provincie Guangxi), se Dian Dian ujala před šesti lety. Sousedovic feně se narodilo celkem šest štěňat, z nichž jednomu chyběly přední nohy. O postiženého pejska neměla zájem ani jeho vlastní matka.

"V jeho očích jsem mohla číst, jak moc je zklamaný. Hrozně moc chtěl chodit, ale nešlo mu to. Bez váhání jsem ho adoptovala," říká Cen.

To nejtěžší ji však teprve čekalo – naučit Dian Dian používat zadní nohy k chůzi. Vypracovala proto speciální tréninkový plán. S pomocí pamlsků dosáhla toho, že pejsek dokázal chvíli stát a nakonec začal dělat první nesmělé krůčky.

Od té doby se šťastný pes prochází kolem jejich domu a dokonce svou paničku občas doprovodí do města. Když už je příliš unavený, Cen Lan ho prostě dá do kabelky. Oba tvoří nerozlučnou dvojici. "Dian Dian je neodmyslitelnou součástí mého života a můj skvělý společník," dodává s úsměvem Cen.

Související články

Další články