Moderátorka byla zvyklá, že je rozlítaná, v jistém slova smyslu si může dělat, co chce, a pracovat na plný úvazek. Jenže s malým miminkem je to jiné a hlavně Meda je dost rozverné dítě.

„Pořád nespí a kvičet umí taky slušně,“ prozradila unaveně moderátorka, která se tak maximálně vydá do obchodu s dětskými potřebami Malvík v Hostivici, tam jejím trablům s dítětem a nevyspáním rozumí a poradí, jak se s náladovostí miminka vypořádat. A rovnou si tam popovídá i s ostatními maminkami, postěžuje si a hned se cítí lépe, že v tom není sama.

I když už padá na pusu, nepamatuje si, kdy se naposledy vyspala, odpočinula a měla čas sama pro sebe, tak nelituje ani minuty, které jí dcera „zabírá“. „Té líbezné holčičce odpustíme všechno. A že mám pořád ještě 15 kilo navíc? To je mi zatím stále ještě vlastně fuk. A jestli to znamená nesežrat v noci u kojení skoro celou čokoládu…?! Tak si to s tím „krocením se“ budu ještě chvíli rozmýšlet,“ dodala Laďka svým vlastním humorem.

Sice je na ní únava vidět, ale to, jak malá roste, si užívá plnými doušky, neměnila by. Je vlastně radši, že teď nemusí před kameru, když má tolik kilo stále navíc a necítila by se dobře. Přeci jen kamera přidává. Ale sama říká, že ten čas tak neúprosně letí, že se na ni můžou diváci Top Staru zase brzy těšit. Jen co jí to malá Meda dovolí.