Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Připomeňte si Paula Walkera v nejlepší akční scéně prvního Rychle a zběsile: Osud si s ním zahrál ironickou hru

+ Další fotografie

Mladý nadějný herec, přestože se na dlouho zasekl v nekonečných pokračováních série Rychle a zběsile – Paul Walker (†40) – doplatil na krutou hru osudu, včera zemřel během cesty na charitativní akci.

Jeho přítel řídil a vinou vysoké rychlosti nezvládl řízení, v Los Angeles auto vylétlo ze silnice a narazilo do sloupu veřejného osvětlení, po nárazu začal vůz hořet a je možné, že oba muži ještě byli v té době naživu. Z auta zbyl jen ohořelý vrak a Paul Walker zemřel stejně tak, jaký žil filmový život – rychle a zběsile.

Když vyšel první díl režiséra Roba Cohena, byla to celkem událost a právem je tenhle film z roku 2001 považován za jeden z nejlepších v akčním žánru. Ilegální pouliční závody nadupaných aut a křehké přátelství mezi policistou v utajení Brianem O'Connerem (Paul Walker) a kriminálníkem Dominikem Torettem (Vin Diesel) si našly své zástupy fanoušků.

Zápletka sice nepřinesla nic nového, ale byla to právě akční a triková režie filmu, která baví dodnes, stejně tak jako jistá chemie mezi oběma hlavními hrdiny. Walker byl sympaťák, o tom žádná, a je škoda mladého pohledného muže. Nebude to od nás proto cynická poznámka, ale jeho smrt je v tomto směru jaksi stylová. Skoro jakoby celá série Rychle a zběsile předpovídala jeho šokující a nečekaný konec.

Mohlo by vás zajímat

Další články