Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Připomeňte si nejlepší moment z předávání cen Anděl: Leoše Mareše nemohli v převleku za vousatou zpěvačku poznat!

+ Další fotografie

Nekonečná dlouhá nuda, už povadající společenská prestiž, neustále dokola opakující se ceremoniál. To jsou ceny Anděl, které se dvakrát nepovedly ani letos (a nepovedou se nejspíš ani za rok), na kterých se zábavného stane akorát to, že Leoš Mareš tam zatančí Gangnam Style nebo se převleče za vousatou zpěvačku Conchitu Wurst.

Což nesvědčí o tom, že by byl Leoš megavtipálek a my ho milujeme, to svědčí o tom, že je to většinou taková hrůza, že jste vděční i za vykradený fórek.

Budiž Marešovi ke cti, že na určité světové trendy reaguje okamžitě a rychle, Conchita Wurst je známá jen pár hodin a Mareš toho hned využil. Zpěvačce Lenny přišel předat cenu v převleku za ni. Byl to nejlepší moment večera, bohužel pro něj ale české publikum Leoše ihned nepoznalo (což je známka toho, že to bylo fakt vymakané) a ani nedokázalo ocenit náročnost fórku, Leoš měl pečlivý make-up, šaty, manikúru a dokonce i oholené nohy.

Vlastně si říkáme, že by z něho byla fakt hezká ženská.

Související články

Další články