Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Připomeňte si nejhorší vystoupení Bartošové v televizi: Opilá Džambulka blábolila jako malé dítě

Iveta Bartošová (47) dostala loni obrovskou příležitost od televizní stanice Pětka (ta musela po třech měsících ukončit vysílání, protože jejímu majiteli Luboši Měkotovi obstavila policie majetek). Mohla se opět dostat na výsluní, mít koncert v Lucerně a ukázat národu, že se i po tolika extempore dokáže opět vzpamatovat.

Ale to, co Iveta v televizi předvedla, by nedokázala předpovědět ani slovutná věštkyně Jolanda. Diváci, kteří do studia volali, byli sice slušní, jenže už ze sebe nechtěli dělat blbce, a tak Ivetě dali jasně najevo, že s její psychikou není něco v pořádku. To se ale uhříněvské pěnici nelíbilo a začala před kamerou blábolit jako smyslů zbavená. Ve studiu s ní tehdy byl Felix Slováček a významná osobnost české hudební scény Vladimír Kočandrle, kteří Bartošové nabídli pomocnou ruku. Nakonec to ale se zpěvačkou, které jsou rumové pralinky přednější než ovocné müsli, raději vzdali.

Cenu za nejtrpělivějšího moderátora by měl získat Jan Antonín Duchoslav, který předvedl výkon hodný policejního vyjednávače.

Mohlo by vás zajímat

Další články