Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Připomeňte si excesy 3 slavných topmodelek: Drogová královna Kate, neurotická Naomi a psychopatka Karen!

Modelky to v životě nemají zrovna jednoduché.

Modeling není jen o nakrucování se před fotografy a chození po mole v náročných kreacích bláznivých návrhářů. Náročná práce, kde není místa pro slabé, na některých dívkách dokáže zanechat trvalé následky a pořádně zacloumat s psychikou člověka. Své o tom ví třeba Naomi Campbell (43), která se v srpnu roku 1988 zcela poprvé v historii objevila jako modelka tmavé pleti na obálce Vogue. Od té doby její kariéra stoupala strmě nahoru, což s sebou přineslo i negativní stránky. „Mezi ně patří chození na domluvené schůzky s několikahodinovým zpožděním nebo určování si na poslední chvíli, jaký model bude či nebude na molu předvádět,“ popisují časté prohřešky přehnaně sebevědomých a náladových krásek tvůrci televizního seriálu Modelky, s.r.o. (u nás vysílá CBS Drama), který ukazuje i odvrácenou tvář tohoto jinak blyštivého prostředí.

Ani britská ikona Kate Moss (40) se neuměla se slávou a obrovským majetkem vyrovnat. V roce 2005 byla ve svých 31 letech na vrcholu své kariéry, jenže v tu chvíli se v médiích objevily fotografie, na kterých Kate šňupala kokain po boku svého snoubence, rockera Peta Dohertyho. Když se od ní odvrátilo mnoho klientů a ona tak přišla o spoustu lukrativních nabídek, nastoupila na léčbu a ukázala, že je stále tou Kate, která dokáže prodat téměř cokoliv.

Ikona 90. let, supermodelka Karen Mulder (43) zažívala éru krásek, jejichž sláva dodnes nevyprchala. Karen během své kariéry začala trpět těžkými depresemi, několik lidí ze svého okolí osočila z obtěžování a pokusu o znásilnění. Jednalo se o šéfy modelingových agentur. Roku 2001 obvinila Karen z pokusu o znásilnění dokonce i monackého knížete Alberta III. Mulder nepomohla ani léčebna, v roce 2002 se pokusila o sebevraždu a strávila několik dní v kómatu. Po pěti letech se jí podařil pokus o návrat, aby za dva roky nato přišel další pád. Modelka tehdy skončila za mřížemi, protože vyhrožovala své doktorce z kliniky plastické chirurgie a obtěžovala ji svými telefonáty. V současné době věnuje spoustu času akcím na získání peněz pro dobročinné účely, zejména na pomoc chudým dětem. Pro tyto děti koupila v roce 1995 zámek ve Francii.

Mohlo by vás zajímat

Další články