Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

PŘÍPAD ZMIZELÉ MICHAELY: Obrovské pochybení kriminalistů! Co dosud dělali, když auto Oty S. BUDOU ZKOUMAT AŽ NYNÍ?

+ Dalších 30 fotografií
Přítel Míšiny matky spáchal sebevraždu. Velmi podivným způsobem na jeho úmrtí reaguje policie. Ta oznámila, že nyní prozkoumá jeho auto. Tři týdny po zmizení Michaely Muzikářové! Co dělali kriminalisté dosud?

Dvanáctiletá Michaela Patricie Muzikářová je pohřešovaná už tři týdny. Pokud jste čekali, že kriminalisté už dokonale proklepli lidi z okolí její matky, tak se velmi pletete. Teprve nyní policie přiznala, že půjde prozkoumat automobil Otakara S.

Zůstává nad tím rozum stát. V každé průměrné detektivce to funguje tak, že když zmizí dítě, tak se začíná u rodiny. To opravdu nikoho nenapadlo auto Otakara S. prozkoumat dřív? Opravdu se muselo čekat, až Ota spáchá sebevraždu?

Tento záhadný postup policie už kritizuje velké část veřejnosti. Je to selhání? Nebo čistý amatérismus? Ožívají vzpomínky na unesené děti Janu a Daniela, které nakonec museli osvobodit rodiče, protože policie celý případ hrubě podcenila.

Související články

Další články