Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Případ vraždy Kuciaka (†27) nabírá na obrátkách! Další obviněný po Zsuzsové je Kočner

Vražda slovenského novináře.
Zdroj: TV Markíza / profimedia
+ Dalších 36 fotografií
Vražda Jána Kuciaka otřásla nejen celým Slovenskem. Novinář byl před více než půl rokem nalezen mrtvý ve svém domě a s ním i jeho přítelkyně Martina. Nyní nastal v případu obrovský zvrat, kdy byl obviněný další člověk,kontroverzní podnikatel Kočner. Slovenské policii tak vypověděl jeden z obviněných Zoltán Andruško.

Smrt slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně konečně nabírá na obrátkách a již je několik obviněných. Obviněný podnikatel z Komárna Zoltán Andruško vypověděl, že vraždu si objednal kontroverzní podnikatel Marián Kočner.

Kuciak mapoval zejména problémy kolem slovenské strany Smer. Poslední text napsal právě o Mariánu Kočnerovi. Vraždu novináře si podle slov jednoho z obviněných měl objednat právě podnikatel Kočner. Slovenské policii tak vypověděl Zoltán Andruško.

Denník N napsal, že obviněný Andruško ve své výpovědi uvedl, že to, že si vraždu objednal Marián Kočner, mu řekla Alena Zsuzsová. Ta se s objednávkou obrátila na něj. Vraždu měl provést Tomáš Szabó a dovézt na místo ho měl Miroslav Marček. Kočner byl v úterý eskortován do věznice v Leopoldově.

Související články

Další články