Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Případ turistek zavražděných v Egyptě: Sousedé rodiny tvrdí, že Petr si dělal alibi, odbornice na řeč těla si myslí, že vraždil on

Petr Kramný s dcerou Klárou.

V případu zavražděných českých turistekegyptské Hurghadě stále není jasno. Těla Moniky (†36) a Klárky (†8) budou v pátek pohřbena v Česku, čeká je však ještě jedna pitva. Otec od rodiny, Petr Kramný, nadále zůstává v Egyptě, v hotelovém pokoji, kde se celá tragédie odehrála.

Nyní se k případu vyjádřili sousedé mladé rodiny, kteří se nemohou shodnout na tom, jak na ně Kramný, podezřelý z vraždy obou žen, působil. Jedna sousedka totiž tvrdí, že byl žárlivec a naschvál si před dovolenou dělal alibi tím, že manželce posílal milostné zprávy, druhý soused naopak říká, že to byl fajn a férový chlap, co by rodině nikdy neublížil.

Zajímavé je vyjádření odbornice na řeč lidského těla, která jako první promluvila pro Blesk.cz. Tvrdí, že Kramný je vrah, který nevychytal svou výpověď. Kdyby totiž skutečně prožíval bolest ze ztráty manželky, nehovořil by o ní ve výpovědi jako o „manželce“, ale říkal by jí jménem.

Stejně tak je podezřelé, že přesně věděl, kolikrát kam šel, jak otevíral dveře, na jakém boku jeho žena ležela a podobně. Podle ní si člověk, který je skutečně v šoku z takové situace, nemůže tyto detaily pamatovat.

Související články

Další články