Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Případ pašeračky Terezy H.: Přítel kámošky Simony přiznal prostituci a nejen to!

To je ale vykutálená trojka.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 65 fotografií
Před pár lety plnil stránky bulváru, který donekonečna řešil, koho všeho měl údajně podvést a na kom se přiživit. Redakce eXtra.cz nyní s mladíkem, který toho má hodně co říct i o kauze pašeračky Terezy H., hovořila a dočkala se šokujícího přiznání!

Řeč je o Davidu Rajtovi (19). Ten dřív působil docela legračně. Za každou cenu toužil stát se slavným, a když se nedařilo, tak si na slavného jen hrál. Na sociálních sítích postoval fotky celebrit, o nichž tvrdil, že jim dělá manažera, přestože řadu z nich poznal maximálně tak z rychlíku.

V jednu chvíli Davidovo jméno propírali novináři ve spojitosti s dnes již mediálně mrtvou hvězdičkou ze SuperStar Daliborem Slepčíkem K tomu se dnes vrací s tím, že s mladým zpěvákem měl čisté úmysly a chtěl mu opravdu dělat manažera.

Ostuda přišla, když se objevily jeho nahé fotky a prasklo, že se prodává za peníze. Tehdy Rajt zuřil, dnes to ale hrdě přiznává.

„Už jako nezletilý jsem dostával peníze za sex. Dnes si říkám Gold boy. Mám v Německu trvalý pobyt. Žiju v Düsseldorfu, jsem tu v privátu. Švýcarská agentura, s kterou spolupracuji, tu má escort. Ale šlapat už vyloženě nemusím. Mám totiž bohatého sponzora a z toho privátu mi plynou i nějaká procenta,“ svěřil se eXtra.cz David, který je na sebe hrdý. Kdo v jeho věku si prý může tak užívat a tolik cestovat?

Přednost prý nyní dává boháčům, kteří vyloženě nepožadují erotické služby.

„Některým klientům stačí i jen to, že se na ně hezky usměju a jdu s nimi na večeři. Mám třeba sponzora, který mě pozval do Monaka na formuli jedna. Dostanu luxusní apartmá, tisíc eur za tři dny a moje povinnost je jenom se prezentovat jako nový přítel klienta,“ chlubí se. Aby vytasil svůj pracovní nástroj, to už podle něj musí zašustit vyloženě luxusní bankovka.

O Rajtovi se v poslední době hodně psalo v souvislosti se Simonou H., tedy dívčinou, která byla blízkou kamarádkou pašeračky Terezy H. Často se objevuje po jejím boku, hovoří se o tom, že je její přítel i manažer

„Teď jsme trošku rozhádaní. Když se o ní začalo psát, líbilo se jí to, ale chtěla by jen takové články, v nichž by bylo, jak je krásná. A erotiku by chtěla úplně vynechat. Jenže šéfka naší švýcarské agentury, pod níž patří i privát, kde pracuje Simona, nevidí jediný důvod, proč skrývat, že je šlapka, když šlapka je. Tak to netajíme,“ dodal Rajt.

Ten naší redakci o obou dívčinách poskytl tolik informací, že je náš investigativní tým bude zpracovávat až do příštího ramadánu. Již brzy vám ale přineseme další exkluzivní informace!

Související články

Další články