"Občané Velké Británie mají velký důvod k radosti! Princ William (35) a jeho manželka Kate (35) čekají třetí dítě. Vévoda a vévodkyně z Cambridge už mají roztomilého George (4) a dvouletou Charlotte. "Jejich královské Výsosti vévoda a vévodkyně z Cambridge s potěšením oznamují, že vévodkyně z Cambridge očekává třetí dítě. Královna a členové obou rodin jsou nadšeni,“ uvedl královský palác v oficiálním prohlášení.

Je to radostná událost, ale nejvíc to opět odnese Kate. Ta trpěla nesmírnými nevolnostmi už během prvního těhotenství. Tehdy téměř pořád zvracela, nebyla si schopna udržet váhu, trpěla silnými nevolnostmi, dehydratací a nemohla vstát z postele. A u třetího potomka je tomu bohužel stejně.

„Dnes je první den, kdy jde malý princ George do školy. Princ William, vévoda z Cambridge, ho dovezl osobně a setkal se s ředitelkou londýnské školy. Vévodkyně z Cambridge měla v plánu je doprovodit, bohužel trpí těžkými nevolnostmi v těhotenství,“ píše se v dalším oficiálním vyjádření. Ale vypadá to, že to George zvládl statečně i bez maminky!