Na party po vyhlašování cen TýTý to mezi pracovníky televize Prima vypadalo, jako by všichni předtím navštívili buddhistický klášter a rozhodli se, že už se budou milovat navždy a intriky a despotické manýry se v ďábelském hnízdě na Palmovce navždy vymýtily.

Šéfka zpravodajství Jitka Obzinová (49) se velmi měla k moderátorovi Partie Janu Punčochářovi (34), mezi kterými před pár týdny propukla divoká hádka a moderátorovi tak hrozilo, že dostane co nejdříve „letenku“. Teď se ale oba do objektivů fotografů usmívali jako v reklamě na bělicí pastu.

Potom, co Prima nabídla spolupráci Karlu Voříškovi (49), na kterého se provalila spolupráce s StB, se začalo spekulovat, jakou funkci bude v televizi přesně zastávat a s kým bude tvořit moderátorskou dvojici. Už to samo naznačuje, že televize by si chtěla Karla posadit do hlavního zpravodajství, a podle všeho to vypadá, že židli vedle něj bude zahřívat Ivana Gottová (37). A protože je zřejmě Voříšek z bolševických manýrů zvyklý, výpisy telefonních hovorů, které tak ráda uplatňuje Jitka Obzinová, ho rozhodně nerozhodí.