Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Prima dává od nevěrného Šebrleho ruce pryč: Co televize vzkázala?

Televize Prima dává ruce pryč od nevěrného Šebrleho.
+ Dalších 17 fotografií
Na tenhle večírek Primy Roman Šebrle (43) jen tak nezapomene. Kombinace vedra a alkoholu evidentně nedělá Šebrlemu dobře. Ve čtvrtek mu to trochu ujelo a spustil se na party s asistentkou Primy Denisou H. Můžeme se jen dohadovat, co mu na jeho extempore řekla doma manželka Eve Šebrlová (41). Tipujeme, že to ale nic pěkného nebylo a Šebrle musí doma zažívat opravdové peklo. Televize Prima však od něj dává ruce pryč. Co vzkázala?

“Inkriminované fotografie byly pořízeny po skončení oficiální části programu, Roman v tu dobu byl tedy soukromá osoba na soukromé party. Roman se již veřejně omluvil a věříme, že se z této zkušenosti poučí," vzkázala mluvčí televize Prima Zuzana Brzáková.

Všichni chlapi, kteří alespoň jednou zažili něco podobného jako Roman Šebrle (43), tak musí přesně vědět, jak hrozně se nyní bývalý sportovec musí cítit. Manželka Eva Šebrlová se musela ráno asi hodně divit a jistě to svému nevěrnému manžílkovi jen tak neodpustí.

„Je teď jen na mně, abych tento alkoholový přešlap, umocněný vedrem, za který jsem se omluvil a omlouvám se, odčinil,“ napsal nám k průšvihu Roman.

„Jmenuje se Denisa, je asistentkou na obchodním oddělení. A nikoho nemá, takže to extempore se jí nijak nedotkne. Romana je mi strašně líto. Je to opravdu hrozně hodný chlap, fakt vzorný manžel, ale to vedro a alkohol spolu s testosteronem udělaly svoje,“ svěřila se nám jedna ze zaměstnankyň Primy.

Mohlo by vás zajímat

Další články