Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Příliš stará na vdávání? Nejslavnější rocková babička Tina Turner jde znovu pod čepec!

Tina má elánu na rozdávání.
Zdroj: Profimedia.cz

Má hlas, že by jím mohla rozbíjet sklo, a nohy, které způsobují lidem horečku. Na svých koncertech lítá po pódiu jako kulka v krabici, její lví hřívu jí závidí každá diva a životní elán úplně všichni. Rocková babička Tina Turner (73) prostě nestárne. A dokonce i ve věku, který by byl pro mnohé už konec života, chystá svou druhou svatbu!

Tina už sedmadvacet let žije s daleko mladším majitelem hudebního vydavatelství Erwinem Bachem (57), se kterým se teď rozhodla zpečetit svůj vztah „na psí knížku“.

Zpěvačka byla vdaná dosud jen jednou, za muzikanta Ikea Turnera, který jí pomohl na vrchol. Po něm přejala i jméno, co ji proslavilo. Ale manželství s Ikem byla jedna vleklá hrůza, surový zpěvák ji hodně bil a týral. A dlouho mladé Tině trvalo, než sebrala odvahu a despotovi utekla.

Zkažené manželství ji na dlouho vyléčilo, ale vztah s Erwinem je natolik idylický, že Tina nechce umřít jako svobodná žena. Můžeme proto očekávat, že se jim jako jedněm z mála podaří naplnit heslo „a žili šťastně až do smrti“. I když Tina vypadá, že tu bude snad do stopadesáti let.

Související články

Další články