Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Přichází magické novoluní ve Střelci: Ryby čeká nový domov, Vodnáře uragán ve vztahu

Přichází magické novoluní ve Střelci: Ryby čeká nový domov, Vodnáře uragán ve vztahu
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
NOVOLUNÍ HOROSKOP
Dnes, 26. listopadu v 16:05 hodin, přichází prospěšné a magické novoluní. Je to okamžik, kdy je Měsíc otočen k Zemi svou neosvětlenou stranou. Toto novoluní bude probíhat pod nadvládou ohnivého Střelce. Novoluní ve Střelci přináší spravedlnost, svobodu, ale i lehkomyslnost a pohled do budoucnosti. Co to bude znamenat pro jednotlivá znamení? Které znamení dá přednost svobodě? A kterému začne něco významného? To se dozvíte v našem SPECIÁLNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, tohle období vám přinese lehkost a pozitivní energii. I ve svém vztahu se budete cítit volně a svobodně. V pracovní oblasti tomu budete muset dát jasný směr. A na co navážou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, při tomto novoluní dojdete k sebepoznání. Chcete být svým vlastním pánem. Svou energii začnete využívat prospěšným směrem. V lásce poznáte i negativní aspekty. A co bude s nezadanými? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, toto novoluní odtáhne vaši pozornost daleko od vaší lásky. Budete cítit neklid, který může přejít až do podrážděnosti. Tento nov je zlomem mezi energiemi. A jak se bude dařit singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, při tomto novoluní je pro vás vše temné a zpomalené. To proto, že se snažíte vracet ke starému. Novoluní vám dá jasný pohled do budoucnosti. V lásce dejte přednost svobodě. A singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, vaše chování bývá často přehnané a výstřední. Při tomto novoluní tomu nebude jinak. Jen si dávejte pozor, abyste nenarazili. Vaše láska bude podrážděná. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, při tomto novoluní žádáte spravedlnost, a to především v pracovní sféře. Pokud vás bude chtít někdo podrazit, neprojde mu to, a už vůbec ne bez trestu. A jak na tom budete s láskou? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, energie tohoto novoluní vám přináší pozitivní myšlení, ale i základní otázky, kdo jste a kam směřujete. Budete se muset rozhodnout, co od svého života očekáváte. A jak to bude ve vztazích? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, dostanete nabídku, na kterou musíte odpovědět jednoznačně ano. Odpovídejte tak na všechny výzvy, které se vám v tomto období dostanou. V lásce říkáte věci na rovinu a to může být trochu problém. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, novoluní ve vašem ohnivém znamení vás odmění velkou radostí. Nechte se překvapit! Avšak svého partnera musíte náležitě ocenit. Rádi riskujete. Na co si ale musíte dávat pozor? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, soustředíte se na věci, které pro vás mají potenciál do budoucna. V lásce panuje harmonie, která ale bude prostoupena i temnotou, která vám posvítí na nové možnosti. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, toto novoluní vám může přinést problém s dotahováním věcí. Chcete zažít všechno a hned, ale nic z toho možná nedoděláte. Ve vztahu to bude pořádný uragán. Raději si nic neplánujte! A singles? Co je čeká? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, při tomto novoluní zjistíte, kde je vaše místo. Dovedete se soustředit a na pořadí jsou energie změn. Stěhování vás pravděpodobně nemine. V lásce uvidíte to, co chcete. A co čeká nezadané Ryby? To se dozvíte ve fotogalerii.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy