„Moje tělo nesnese další liposukci, ale já nemůžu přestat jíst,“ postěžoval si Alves serveru Mail Online. Těm si exkluzivně postěžoval, že za dobu, kdy se trápil se svým nosem přibral 18 kilo. Jenomže nabraná kila teď nemůže shodit.

O Alvesovi je totiž známo, že sportu nebo zdravému životnímu stylu rozhodně neholduje. Veškeré jeho svaly na těle jsou umělé výplně a nadbytečný tuk řeší liposukcemi. Těch už však měl za život přespříliš a další zkrátka udělat nelze.

A tak se rozhodl, že situaci vyřeší zmenšením žaludku. Tato operace se většinou provádí morbidně obézním pacientům, kteří jsou na pokraji smrti. Ovšem pro Alvese je to ideální řešení aktuálního problému. Nemusí však být definitivní, Alves totiž s nadměrnými kily bojuje prakticky celý život.

Jeho tělo se zatím léčí z plastiky nosu, která mu americkými lékaři byla značně nedoporučena, protože by mu mohla tkáň úplně odumřít a odpadnout. Plastiku podstoupil v Íránu, kde si poté nechal ještě upravit obličej tzv. upířím faceliftem. Potřeboval vyhladit jizvičky od chirurgických zákroků v obličeji. A aby se nenudil, nechal si udělat nový chrup, protože mu během operace nosu nechtěně zlomili zub.

Celá tahle sranda v Íránu jej vyšla na téměř 50 tisíc liber, načež celkově už za úpravy své fasády utratil zhruba 450 tisíc liber. Uvidíme, jak úspěšné pro něj bude zmenšení žaludku. Už teď je nám ovšem jasné, že pokud nezmírní své stravovací návyky, bude mu úplně, ale úplně k ničemu.