Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Příběh vraha: Vyvraždil svou rodinu kvůli špatnému účesu!

Svých šest krásný nevinných dětí připravil otec o život.
Zdroj: repro youtube.com
+ Další 3 fotografie
Rus Oleg Belov se uchýlil ke strašnému činu! Chladnokrevně zabil svou těhotnou ženu a jejich šest dětí! Co ho k tomu vedlo?

Muž a otec početné rodiny se rozčílil doběla. Jeho žena totiž vytvořila na hlavě jejich syna hloupý účes. Jak je možné, že ho něco takového dohnalo k vyvraždění celé své rodiny?

Tento případ opravdu nelze pochopit! Kvůli účesu nejmladšího syna připravil o život celou svou rodinu. Dostal totiž strach, že mu úřady seberou děti, a tak je popravil.

Při dopadení popsal celou hrůzu do detailu. Přesně tak, jak se stala. Masakr se odehrál kvůli totální hlouposti, která se dala vyřešit úplně jinak Bohužel byl muž v takovém amoku, že se nedokázal kontrolovat. Přiznal se k mučení, které trvalo dlouhých deset minut. Jejich těla rozcupoval sekerou.

Při výslechu řekl, že se s ním jeho žena Yulia chtěla rozvést a jejich synovi udělala hrozný účes. Vypadal prý jako papoušek. A to ho strašně rozzuřilo.

Svou ženu udeřil dvakrát do brady, ta ihned poté běžela k sousedům pro pomoc. V tu chvíli ji chytl za ruku a odtáhl zpátky do bytu. Uvědomil si, že ji musí zabít. Jinak by přišel o děti. Vzal kuchyňský nůž a ženu bodl. Pak zabil děti, aby už navždy zůstaly jeho. Podle něj prý Bible říká, že děti vstávají z mrtvých. Oleg si myslel to samé. Rozhodl se, že jedině tak s nimi zůstane napořád.

Soud, který vraha soudil, přišel s tvrzením, že je muž po psychické stránce naprosto zdravý. To je poněkud zvláštní. Zdravý člověk by tohle nikdy nemohl udělat. Jako další zabil svou nejstarší dceru Alenu. Vzal ji za vlasy od matčina těla a sedmkrát ji bodl. Všechny děti zabil stejným způsobem. Našel si i nejmladšího syna, který se před ním schovával v koupelně.

Poté šel za svou matkou do vedlejší vesnice. Té se zbavil taky. Aby zakryl důkazy, ukryl těla do pytlů a zaházel oblečením. Aby místnost nezapáchala, koupil spoustu parfémů.

Byl dopaden až za týden po této hororové vraždě Policie ho dopadla díky tchyni, která se svojí dceři ani nikomu jinému nemohla dovolat.

Zvrácenost celému případu dodává i fakt, že se po činu omlouval tchyni a děkoval jí za to, že přivedla na svět svou dceru, se kterou měl šest krásných dětí.

Dokonce u soudu i plakal. Na to mu ale pozůstalí rodiče zemřelé Yulie neskočili. To samé udělal už v roce 2010, když ji surově napadl. Rozbrečel se a ona se nad ním slitovala.

Belovovi teď hrozí za masakr doživotí.

Související články

Další články