Američanka Amy Woodruff, která žije v komunitě na jednom z havajských ostrovů, pravidelně informuje o svém životním stylu na svém blogu The Daughter of The Sun (Dcera slunce). Tam také před dvěma lety umístila fotografii, kde cvičí nahá jógu a přitom kojí svou dceru Naiu. „Zrovna jsem si cvičila stejně jako každý den jógu, když ke mně přišla moje dcera a chtěla napít mléka,“ uvedla Amy pro jeden rodičovský blog. Její snímek, kde je zobrazena ve stoji na hlavě, zatímco Naia usrkává její mateřské mléko, se stal během chvíle na internetu velmi populární.

Samotnou ženu překvapilo, kolik pozitivních reakcí a podpory od ostatních žen dostala. „Pod fotkou byly sice nějaké negativní komentáře, ale bylo jich minimum. Toho, že jsem tuto fotku zveřejnila, rozhodně nelituji,“ řekla Woodruff, která se hodlá se svou rodinou přestěhovat na podzim na Nový Zéland.

Amy se v roce 2008 rozhodla, že chce poznat něco nového. Skončila v práci, sebrala svoje úspory a vydala se do světa. Půl roku se aktivně věnovala józe a během této doby potkala svého partnera Justina. Spolu postupně žili v několika různých komunitách. Nyní se chce ale rodačka z Jižní Kalifornie usadit. „Strávila jsem posledních pět let života cestováním. Žila jsem v krásných místech, ale bude hezké mít vlastní pozemek a svoje útočiště,“ dodala Američanka.