Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Převoz pobodané Lenky z Egypta se opět odkládá: Selhávají jí orgány a lékaři jsou bezradní

Pobodaná Lenka už zase nemíří do Česka!
+ Dalších 9 fotografií
Šestatřicetiletá Lenka, která byla 14. července velmi vážně zraněna v Egyptě, se dnes měla vrátit do Česka. Bohužel jí začaly selhávat orgány a lékaři jsou bezradní. Její stav byl stabilizovaný až do včerejška, kdy se prudce zhoršil. Útočník ji pobodal na zádech a noze. Žena měla být převezena do České republiky už v pondělí, ale náhle se jí velmi přitížilo. Do ran se jí dostala infekce, a proto k jejímu převozu mělo dojít až dnes.

Mezi oběťmi, které napadl útočník 14. července v egyptské Hurghadě byla i šestatřicetiletá účetní Lenka. Tu muž pobodal nožem na noze a zádech. Od té doby Lenka leží v káhirské nemocnici. Do Česka měla být převezena už v pondělí, ale její stav se zhoršil poté, co se jí do ran dostala infekce.

Nebylo jasné, zda se jí infekce do těla dostala již během útoku nebo až v nemocnici. Během dneška měl dokonce do Káhiry dorazit tým lékařů z Česka. Dnes se počítalo s tím, že se žena vrátí do Česka, ale její stav se dále zhoršil. Lence začínají hromadně selhávat orgány a lékaři si vůbec neví rady.

Muž, který zaútočil, pobodal celkem šest žen. Bohužel dvě turistky z Německa svým zraněním na místě podlehly; Lenka společně s dalšími třemi ženami byla hospitalizována v nemocnici. Do Káhiry okamžitě přicestovala její rodina včetně partnera.

Mohlo by vás zajímat

Další články